Fotoalbuma izveide

Pirms uzsākiet fotogrāmatas veidošanu pārliecinieties, ka esiet veikuši programmatūras uzstādīšanu.
Palaidiet programmatūru
Izvēlieties projekta tipu. Šajā gadījumā "Fotoalbums
Loga kreisajā pusē izvēlaties un norādiet vēlamā albūma izmēru. Kad esat to izdarījuši, nospiediet pogu "Turpināt".

Patreiz pieejamie formāti ir visi
IZŅEMOT 20x30 !!!

Loga kreisajā pusē izvēlaties un norādiet vēlamā albūma dizainu. Noklikšķinot uz attiecīgā dizaina nosaukumu, informatīvajā logā redzēsiet kā tas izskatīsies vizuāli. Lai apstiprinātu albūma noformējumu  nospiediet taustiņu "Labi".  Ja tomēr vēlaties veikt izmaiņas noklikšķiniet uz pogu "Atpakaļ" un attiecīgajā informācijas logā veiciet nepieciešamās korekcijas.

Pēc fotogrāmatas pamatdizaina apstiprināšanas ( nospiežot  pogu "Labi") jums vairs nebūs iespējams mainīt sākotnēji izvēlēto fotogrāmatas izmēru !!!

Bilžu ievietošana fotogrāmatā

Loga kreisajā pusē noklikšķiniet uz pogu "Attēli", un no sava datora katalogiem izvēlaties fotogrāfijas, kuras vēlaties ievietot fotogrāmatā. Lapas apakšējā malā ir norādīti fotogrāmatas lapu atvērumi un lapu skaits. Klikšķinot uz konkrēto lapas atvēruma tas tiks parādīts uz ekrāna un atvērumā varat ievietot vēlamās bildes.

Bilžu ievietošana
- kreisajā pusē noklikšķiniet ar peles kreiso taustiņu uz interesējošās bildes un neatlaižot peles taustiņu velciet bildi uz fotogrāmatas atvēruma lapu.

Bilžu izvietojums

Lapas kreisajā pusē klikšķinot uz pogu "Izklājumi" jums ir iespēja variēt ar bilžu izvietojumu konkrētās fotogrāmatas lapas atvērumā. Lai ievietotu fotogrāfiju princips tāds - noklikšķiniet peles kreiso taustiņu uz interesējošās fotogrāfiju izvietojuma un neatlaižot peles taustiņu velciet bildi uz fotogrāmatas lapu.

Fotogrāmatas fona krāsas

Nospiežot uz pogu Krāsas jums ir iespēja izvēlēties lapas fona krāsu - noklikšķiniet peles kreiso taustiņu uz interesējošo krāsu un neatlaižot peles taustiņu velciet krāsu uz fotogrāmatas lapu. Ja gribat mainīt fonu, jums ar kursoru ir jātrāpa uz fotogrāmatas lapu atvērumiem starp iezīmētām fotogrāfiju vietām. Ja vēlaties mainīt atzīmētās fotogrāfijas laukuma kārsu, tad jums krāsa ir jāaizvelk un jānoklikšķina uz izvēlēto laukumu.
Lapas apakšējā malā tiek piedāvātas dažādas opcijas kādā veidā jūs pats varat variēt ar:

 • krāsu gammu un izvēlēties tieši jums vispiemērotāko toni
 • veidot bilžu ēnas sadaļā
 • variēt ar bildes rāmīti, samazināt vai palielināt to

Fotogrāmatas bilžu tipa fons

    Sadaļā "Fons" varat izvēlēties bilžu tipa fonu. Noklikšķiniet peles kreiso taustiņu uz interesējošo bildi un neatlaižot peles taustiņu velciet bildi uz fotogrāmatas lapu. Ja gribat mainīt lapas fonu, jums ar kursoru ir jātrāpa uz fotogrāmatas lapu atvērumiem starp iezīmētām fotogrāfiju vietām. Ja vēlaties bildi ievietot atzīmētās fotogrāfijas laukuma vietā, tad jums bilde ir jāaizvelk un jānoklikšķina uz izvēlēto laukumu.
 Kad fons ir izvēlēts zemāk norādītās opcijas jums piedāvā mainīt:
pievilkt tuvāk fona bildi

 

pagriezt bildi pa labi vai pa kreisi

 

nospiežot uz pogu "Filtrs" ir iespējams  mainīt piedāvātā fona krāsu – intensitāti, gaišāku/tumšāku, izveidot fonu melnbaltu u.c.

Tieši tādas pašas variācijas kā ir aprakstīts iepriekšējā solī ir iespējams veikt ne tikai ar fona bildi, bet arī ar jūsu ievietotajā fotogrāfijām fotogrāmatā.
 • pievilkt tuvāk fotogrāfiju
 • pagriezt pa labi vai pa kreisi
 • nospiežot uz pogu "Filtrs" ir iespējams  mainīt piedāvātās
  fotogrāfijas  krāsu – intensitāti, gaišāku/tumšāku, izveidot 
  melnbaltu, novērst "sarkanās acis" u.c.
Uzrakstu veidošana

Lai ievietotu tekstu ir jānospiež uz poga "Teksts".

Uz fotogrāmatas atvēruma parādīsies atzīmēts teksta laukums, uz kura noklikšķinot to var pārvietot uz vēlamo vietu, kur tekstam jāatrodas. Lapas apakšējā malā ir iespēja rakstīt tekstu, izvēlēties teksta fontu, krāsu, izvietojumu.

Fotogrāmatas pasūtīšana

Kad esat sagatavojis fotogrāmatu noklikšķiniet uz  pogas

ievadiet visu nepieciešamo informāciju.

Lūdzu norādiet kāda tipa vākus Jūs vēlieties, Jusu fotogrāmatai. Vākus var apskatīt Vāku galerijā.

Kad esat aizpildījuši visu nepieciešamo informāciju klikšķiniet uz pogu "Tālāk"
Nākamajā logā jums tiek piedāvātas dažādas opcijas kādā veidā jūs varat nogādāt izgatavotājam jūsu izveidoto fotogrāmatu:

 • saglabāt to diskā
 • saglabāt to USB atmiņā
 • elektroniski nosūtīt izgatavotājam